czwartek, 26 marca 2015

Nowa generacja odtwarzaczy strumieniowych Linn'a.


W 2007 roku Linn zaprezentował referencyjnego Klimaxa DS, umożliwiającego odtwarzanie muzyki w 24-bitach w zaciszu domu i rewolucjonizując podejście do źródeł cyfrowych.

Następne urządzenia – Akurate, Majik oraz Sneaky pojawiły się rok później, wyznaczając poziom odniesienia dla każdego poziomu cenowego.

Korzystając z autorskich rozwiązań technicznych oraz największego doświadczenia w branży, mamy zaszczyt zaprezentować nowe wersje wszystkich naszych odtwarzaczy strumieniowych, definiujące na nowo tą kategorię źródeł cyfrowych.

Nowe urządzenia – Klimax DS i DSM, Akurate DS i DSM, Majik DS i DSM wykorzystują nową topologię, krótszą ścieżkę sygnałową, mniejszą liczbę elementów w torze sygnału oraz nowe rozwiązania taktowania sygnału cyfrowego, co razem przekłada się wprost na lepsze niż kiedykolwiek brzmienie naszych urządzeń.

Więcej informacji o nowych źródłach znajdą Państwo na stronie www.linnpolska.pl


OPTYMALIZACJA AKUSTYCZNA SPACE
Począwszy od 16 Marca każdy odtwarzacz strumieniowy Linn DS oraz DSM będzie zawierał w sobie możliwość skorzystania z optymalizacji SPACE (akronim od „Speaker Placement and Custom Environment”) umożliwiając dopasowanie posiadanego systemu do warunków akustycznych pomieszczenia.


Wywodząca się z zaawansowanego systemu adaptacji Linn Exakt, optymalizacja SPACE umożliwia zbudowanie modelu akustycznego naszego pomieszczenia i symulację zachowania głośników w przestrzeni. Daje nam ona możliwość dostrojenia systemu do indywidualnych cech akustycznych każdego pokoju oraz większą swobodę w ustawieniu kolumn. Co więcej, dzięki eliminacji zniekształceń i wzbudzeń, pozwala na cieszenie się swoją ulubioną muzyką w wyższej jakości, niż było to dotychczas możliwe, bez konieczności specjalnego przygotowania akustycznego przestrzeni odsłuchowej.

Więcej informacji o tym systemie: www.linnpolska.pl/spaceProsimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, aby umówić się na odsłuch nowych źródeł Linn'a. Posiadacze wcześniejszych wersji mogą skorzystać z aktualizacji sprzętowych - dotyczy to modeli Akurate DS/DSM oraz Klimax DS/DSM oraz programowych - wszystkie źródła strumieniowe Linn'a. Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz